Darmowe lekcje z kursu Access VBA Dla Początkujących

Czy pracujesz dużo w Accessie i chciałbyś zautomatyzować swoją pracę? Czy chciałbyś wiedzieć jak stworzyć własne makro w Accessie tak ten program wykonywał za Ciebie pracę?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, to jesteś na właściwej stronie.

Tutaj znajdziesz dwie pierwsze lekcje z kursu Access VBA Dla Początkujących. VBA jest skrótem od „Visual Basic for Applications”. Jest to język dzięki któremu można tworzyć się własne makra. Poniżej znajdziesz opis każdej lekcji:

 

Podstawy Access VBA: Część 1

Jest to pierwsza część tego kursu. W tej lekcji dowiesz się jak można otworzyć edytor VBA, jak stworzyć swoje pierwsze makro oraz jak je uruchomić. W tej lekcji omawiamy wszelkie podstawy które są potrzebne do tego aby móc nauczyć się używać języka VBA.

 

Podstawy Access VBA: Część 2

Jest to druga część tego szkolenia. W tej drugiej lekcji dowiesz się co to są zmienne i jak te zmienne działają w Access VBA.

 

Gdy już obejrzysz te dwie pierwsze lekcje, i będziesz gotów na następne części tego kursu, to musisz wejść tutaj: Kurs Access VBA Dla Początkujących. Znajdziesz tam opis całego szkolenia oraz dowiesz się jak można zdobyć cały kurs.