access-2013-dla-zaawansowanych-okladka

Kurs Access 2013 Dla Zaawansowanych

67,00 zł

Kurs dla osób które znają podstawy Accessa i chcą nauczyć się zaawansowanych funkcji i narzędzi w Accessie.

Kurs w wersji elektronicznej (do pobrania). Dowiedz się więcej.

Opis produktu

Jak Opanować Zaawansowane Techniki Accessa 2013, Tak Abyś Podniósł Swoje Kwalifikacje, I Dzięki Temu Dostał Lepszą Pracę Lub Awans?

 

Drogi Czytelniku,

Gdybyś dostał pigułkę wiedzy która zawiera wszystkie zaawansowane i najbardziej przydatne techniki Accessa, to o ile wzrosłaby Twoja efektywność pracy w Accessie i ile byś czasu zaoszczędził dzięki temu?

Jeżeli interesuje Ciebie taka pigułka wiedzy, to muszę Ci zadać następujące pytania:

– Czy znasz już podstawy Accessa i chciałbyś podnieść swoje umiejętności na poziom bardzo zaawansowany, tak aby ułatwić, przyspieszyć i zautomatyzować swoją pracę w Accessie?

– Czy chcesz zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe dzięki zaawansowanej znajomości Accessa?

– Czy chcesz podnieść swoją efektywność i zaoszczędzić czas dzięki zaawansowanym metodom i narzędziom w Accessie?

– Być może chcesz znaleźć lepszą pracę, lub zwiększyć swoje szanse na awans dzięki doskonałej znajomości Accessa?

– Być może chcesz podnieść rentowność swojej firmy lub efektywność swoich pracowników dzięki Accessowi?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na choćby jedno z tych pytań, to kurs na tej stronie jest w sam raz dla Ciebie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się czego dokładnie nauczysz się w tym szkoleniu…

 

Naucz się Accessa dla zaawansowanych

 

Access jest doskonałym programem, często niedocenianym przez wielu ludzi. W Accessie jesteśmy  w stanie przechowywać tysiące różnych informacji, i potem je organizować i wyświetlać w takiej formie która nam najbardziej pasuje.

Istnieje kilka szkoleń w Polsce które przedstawiają jak działają kwerendy w Accessie. Są też szkolenia które nauczają jak używać formularzy… ale nie ma żadnego kompleksowego szkolenia które by pokazywało jak te wszystkie elementy połączyć w jedną całość.

Dlatego też kurs który widzisz na tej stronie nie tylko przedstawi Ci zaawansowane wykorzystanie formularzy, kwerend, tabel i raportów…

Ale także nauczysz się jak te wszystkie narzędzia razem połączyć i zorganizować, tak abyś stworzył taką bazę danych, w której będziesz mógł efektywnie pracować.

Mało tego, nauczysz się jak zautomatyzować swoją pracę dzięki już wbudowanym makro w Accessie.

Tak więc masz przed oczami kompleksowy kurs, dzięki któremu staniesz się ekspertem z Accessa.

 

Nauczysz się jak używać makra, zaawansowane formularze, funkcje i dużo więcej

 

Poniżej znajdziesz dokładną listę, która pokaże Ci czego się nauczysz w tym kursie:

– Jak stworzyć relacje wiele do wielu, tak abyś mógł tworzyć zaawansowane bazy danych w Accessie.

– Jak wstawiać przyciski do formularzy i jak dołączyć do nich odpowiednie makro, tak aby Twoja baza danych działała profesjonalnie.

– W jaki sposób stworzyć formularz nawigacyjny, który będzie służył jako „podstawa” dla Twojej bazy danych. Dzięki temu zaimponujesz swoim kolegom w pracy.

– Jak zorganizować swoją bazę danych (szczególnie gdy jest bardzo duża), tak abyś szybko mógł znaleźć to co potrzebujesz. Ta umiejętność sprawi że zaoszczędzisz czas.

– Do czego służą arkusze danych w Accessie oraz jak ty je możesz użyć, tak aby udowodnić swojemu szefowi że znasz się na Accessie.

– Dowiesz się jak działa formatowanie warunkowe w Accessie, dzięki czemu podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe.

– Jak wstawiać wiersze i komórki do swoich formularzy. Dzięki temu Twoje formularze będą przejrzyste i bardziej czytelne.

– Jak używać kontrolki kart w Accessie, tak aby każdy kto będzie używał Twojej bazy danych był pod wrażeniem.

– Powiększysz swoją wiedzę na temat formuł i kwerend, co pozwoli Ci z sukcesem przejść każdy test lub rozmowę kwalifikacyjną z Accessa.

– Nauczysz się jak działają najczęściej używane makra – dzięki temu będziesz ekspertem od Accessa.

– Zobaczysz także dlaczego większość osób nie umie odpowiednio zorganizować swoich makr, przez co nie działają one poprawnie… oraz jak ty możesz te często popełnianie błędy uniknąć.

– Jak stworzyć makra które automatycznie się uruchamiają. Dzięki tej wiedzy zaoszczędzisz czas i będziesz miał więcej wolnego czasu.

– Jak działają takie narzędzia jak: pole kombi, podraporty/podformularze, pola tekstowe, pola z przyciskiem, pola rozwijane oraz wiele innych. Dzięki temu nikt nie będzie miał wątpliwości że znasz się doskonale na Accessie.

– W jaki sposób można zmodyfikować formularze na okna dialogowe… oraz jak przechowywać formularz w innym formularzu. Te sekrety pozwolą Ci podnieść Twoją efektywność.

– Oraz wiele, wiele innych rzeczy…

Zgarnij ten kurs już dziś!

 

Kurs Access 2013 Dla Zaawansowanych składa się z 38 lekcji. Wszystkie one razem trwają 3 godziny i 58 minut.

Każda lekcja jest filmem wideo, oczywiście po polsku. Jedna taka lekcja trwa od 5 do 12 minut.

Cały kurs jest w formie online. To oznacza że natychmiast po zakupieniu tego szkolenia otrzymasz na swoją skrzynkę email link ode mnie, dzięki któremu ściągniesz cały kurs na swój komputer.

Będziesz miał aż 6 dni aby pobrać to szkolenie. Jak już je ściągniesz to będziesz mógł się nauczyć Accessa w komforcie Twojego domu.

Zostań ekspertem od Accessa 2013 już dzisiaj. Kup ten kurs teraz za jedyne 67 zł, a staniesz się profesjonalistą od tego programu. To szkolenie podniesie Twoją efektywność, pozwoli Ci zautomatyzować Twoją pracę i zwiększy Twoje kwalifikacje zawodowe.

Tak więc do usłyszenia na szkoleniu!


Pozdrawiam serdecznie,