Kurs Access Dla Zaawansowanych – darmowe lekcje

Tutaj znajdziesz listę darmowych lekcji z kursu Access 2013 dla zaawansowanych. Poniżej znajdziesz link do każdej części tego kursu oraz mały opis który przedstawia co znajdziesz w danej lekcji. Wszystkie lekcje są w formie wideo.

Każdy film przedstawia czynności i ćwiczenie które pomogą Ci opanować zaawansowane narzędzia i opcje w Accessie. Zachęcam ciebie abyś wykonywał te czynności które są pokazywane w każdej lekcji, ponieważ dzięki temu szybciej nauczysz się zagadnień omawianych w kursie.

 

Lista darmowych lekcji z Accessa

Poniżej znajdziesz listę darmowych lekcji z tego szkolenia. Oto one:

Cześć 1: Wstęp do kursu Access dla zaawansowanych

Ta lekcja jest wstępem do całego szkolenia. Zobaczysz tutaj jaką bazę danych będziemy tworzyć przez cały ten kurs oraz co dokładnie się nauczysz. Dowiesz się także jak kurs jest zorganizowany i co możesz od niego oczekiwać.

Część 2: Jak wstawiać przyciski i makra

W tej lekcji stworzymy formularz który będzie zawierał trzy przyciski. Te przyciski przy naciśnięciu będą uruchamiać makra które sami stworzymy. Te makra będą pozwalać w naszej bazie danych na zapisywanie, zamykanie, cofanie zmian oraz kilka innych rzeczy.

Część 3: Tworzenie makr w Accessie

W tej lekcji stworzymy kolejne makra. Te nowe makra będą mogły otwierać inne formularze w formie edycji lub w trybie dodawania. Dowiesz się także jak można sprawić aby dany formularz został otwarty w oknie dialogowym.

 

A gdzie są następne części tego kursu?

Rzecz jasna te trzy lekcje to nie wszystkie części kursu Access dla zaawansowanych. Jest ich dużo więcej, a mianowicie wszystkich lekcji jest prawie 40. To bardzo dużo. To spora dawka wiedzy która sprawi że staniesz się ekspertem z Accessa.

Jeżeli jesteś zainteresowany dalszą nauką i chcesz doskonale opanować Accessa, to wejdź w ten link aby przeczytać co zawiera pełne szkolenie Access 2013 Dla Zaawansowanych.