Darmowe kursy

Na tej stronie znajdziesz wszystkie darmowe kursy oraz samouczki, które nasz serwis oferuje.

Przy każdym kurie jest streszczony opis całego szkolenia. Kiedy znajdziesz kurs, który Ciebie interesuje, to kliknij na link który się znajduje wewnątrz opisu danego szkolenia.

Wtedy zostaniesz przeniesiony na nową stronę, na której znajdziesz darmowe samouczki z kursu, który wybrałeś.

 

Kurs Java Dla Początkujących

Kurs Java Dla PoczatkujacychJest to kurs przeznaczony dla tych co chcą nauczyć się Javy od podstaw. W pierwszych lekcjach dowiesz się jak zainstalować odpowiednie oprogramowanie, aby móc programować w Java.

Następnie zobaczysz jak napisać swój pierwszy program. W tym szkoleniu nauczysz się również jak działają najważniejsze funkcje, jak tworzyć zmienne, i więcej.

Pamiętaj że ten kurs zawiera także ćwiczenia które zagwarantują Ci że będziesz mógł potrenować to co się nauczysz w tym szkoleniu.

Znajomość programowania w Java sprawi że podniesiesz swoje kwalifikacje, i tym samym będziesz mógł się zatrudnić w lepiej płatnej pracy.

Kliknij tutaj aby zobaczyć listę darmowych kursów z Javy.

 

Kurs Java Dla Średnio Zaawansowanych

Kurs Java Dla Srednio-ZaawansowanychJeśli znasz już podstawy Javy i chcesz stać się zaawansowaną osobą z tego języka to ten kurs jest dla Ciebie.

W tym szkoleniu nauczysz się wszystkiego co musisz wiedzieć aby móc tworzyć zaawansowane programy.

Nauczysz się między innymi jak działają wątki, rekurencja, struktury danych lub GUI.

Kliknij w ten link aby przejść do darmowego kursu Java dla średnio zaawansowanych.

 

Kurs Java Dla Zaawansowanych

Kurs Java Dla ZaawansowanychTen kurs jest dla osób które znają już potrafią dobrze programować w Javie i chcą nauczyć się zaawansowanych technik tego języka.

Kurs Java Dla Zaawansowanych pokaże Ci jak możesz stworzyć duże, skomplikowane i zaawansowane aplikacje, które posiadają piękny interfejs graficzny.

Oprócz tego nauczysz się także jak działa JavaFX, Enumy, oraz dużo innych rzeczy.

Aby zobaczyć podglądowe lekcje z tego kursu, to wejdź na tą stronę z darmowymi lekcjami z Javy.

 

Kurs PHP Dla Początkujących

Kurs Photoshop Dla PoczatkujacychSzkolenie PHP dla początkujących jest skierowany dla osób które rozpoczynają swoją podróż w świecie informatyki. Jeżeli nigdy wcześniej nie miałeś styczności z jeżykiem PHP, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

W tutejszym szkoleniu z PHP dowiesz się jak możesz zainstalować własny serwer na swoim komputerze, jak działa funkcja Echo lub jak używać zmiennych i stałych w PHP.

Jeżeli jesteś zainteresowany nauką PHP, to kliknij tutaj aby zobaczyć bezpłatne lekcje z PHP.

 

Kurs Excel Dla Początkujących

Kurs Excel Dla PoczatkujacychJeżeli nie używałeś wcześniej Excela, i nie wiesz jak pracować w tym programie, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Na początku kursu zaczniemy od podstaw. Dowiesz się jak stworzyć tabelę, oraz co zrobić aby Excel automatycznie, za Ciebie wypełnił tą tabelę.

Oprócz tego nauczysz się w tym samouczku jak wpisywać formuły, jak działa podstawowe formatowanie, itp.

Potem w następnych lekcjach, będziemy powolutku podnosili poziom i będziesz się uczył coraz to nowszych rzeczy. Pod koniec tego kursu będziesz osobą średnio-zaawansowaną z Excela.

Kliknij tutaj aby obejrzeć darmową lekcję z Excela.

 

Kurs Excel Dla Zaawansowanych

Kurs Excel Dla ZaawansowanychJeżeli znasz Excela bardzo dobrze i chcesz podnieść swoje umiejętności, to kurs Excel dla zaawansowanych jest idealny dla Ciebie.

W tym szkoleniu nauczysz się wszystkiego na temat tabel przestawnych. Dowiesz się jak stworzyć makro, jak działają zaawansowane formuły (np.
wyszukaj pionowo) oraz jak złączyć kilka formuł razem ze sobą.

Oczywiście to nie wszystko. Nauczysz się także dużo o takich narzędziach jak Solver, Tabela danych, Wyszukaj Wynik, i wiele więcej.

To szkolenie może przejść także osoba, która wcześniej ukończyła kurs z Excela dla początkujących.

Chcesz zobaczyć darmową lekcję z Excela dla zaawansowanych? To kliknij tutaj:
szkolenie dla zaawansowanych z Excela.

 

Kurs Excel VBA Dla Początkujących

Kurs Excel VBA Dla PoczatkujacychJest to kurs idealny dla kogoś kto chce się nauczyć programować w języku VBA. Jeżeli chcesz zacząć tworzyć własne, zaawansowane makra w Excelu, które będą robić dokładnie co to chcesz, to jest to kurs dla Ciebie.

Aby przejść to szkolenie nie jest wymagana żadna wcześniejsza znajomość VBA.

Na początku tego kursu nauczysz się podstaw tego języka. Następnie będziemy przechodzić do coraz to bardziej i bardziej zaawansowanych zagadnień.

Pod koniec tego kursu będziesz mógł bez problemu tworzyć makra w edytorze VBA w Excelu. A te makra które stworzysz za pomocą VBA pozwolą Tobie zaoszczędzić czas w pracy i zwiększą Twoją wydajność. Mało tego znajomość programowania w VBA zwiększy Twoje kwalifikacje.

Chcesz zobaczyć kilka pierwszych darmowych lekcji z tego kursu? To w takim razie kliknij tutaj:
Kurs programowania w VBA w Excelu.

 

Kurs Excel VBA Dla Zaawansowanych

Kurs Excel VBA Dla ZaawansowanychJest to kurs dla osób które już znają podstawy Excel VBA i chcą stać się zaawansowanymi użytkownikami VBA w Excelu. Jeżeli chcesz się nauczyć jak tworzyć zaawansowane makra w Excelu, to ten kurs jest w sam raz dla Ciebie.

W tym szkoleniu dowiesz się jak można stworzyć zaawansowane formularze za pomocą VBA, jak importować różnego rodzaju dane do Excela, jak działają zaawansowane filtry (na przykład filtry plików) oraz dużo, dużo innych rzeczy.

Aby móc przejść to szkolenie to musisz znać co najmniej podstawowe zagadnienia w VBA. Jeśli wiesz czym są pętle, zmienne, If – Then, tablice, czy Msgbox, to poradzisz sobie podczas tego szkolenia.

Jeżeli ukończyłeś Kurs Excel VBA Dla Początkujących który się znajduje w tym serwisie, to znasz wystarczająco dużo VBA aby móc przejść ten kurs dla zaawansowanych.

Makra które nauczysz się tworzyć w tym kursie sprawią że będziesz mógł napisać makro w Excelu w każdej sytuacji.

Aby zobaczyć parę darmowych lekcji z tego kursu, to kliknij w ten link: Nauka Excel VBA Dla Zaawansowanych.

 

Kurs Access Dla Początkujących

Kurs Access Dla PoczatkujacychNie miałeś wcześniej styczności z tym programem, a w Twojej pracy wymagają znajomość Accessa?

Lub być może Twój wykładowca na uniwersytecie wymaga abyś zdał test z Accessa?

Nie ważne jaki jest powód dla którego chcesz się nauczyć Accessa, po ukończeniu lekcji zawartych w tym szkoleniu będziesz mógł bez problemu wykonać każde zadanie w Access.

Kurs Access dla początkujących nauczy Ciebie jak tworzyć bazy danych, jak napisać formularz, jak działają kwerendy, w jaki sposób importować dane z innych źródeł, co zrobić aby w Access stworzyć raport, i wiele więcej.

Kliknij w ten link, aby obejrzeć darmowe szkolenia video z Accessa.

 

Kurs Access Dla Zaawansowanych

Kurs Access Dla ZaawansowanychZnasz już się na Accessie i chciałbyś stać się zaawansowaną osobą z tego programu?

Czy chcesz stać się ekspertem od Accessa, tak abyś podniósł swoją efektywność? W takim razie to szkolenie Ciebie zainteresuje.

W tych samouczkach dowiesz się jak działają zaawansowane formularze, jak tworzyć własne formuły, jak łączyć ze sobą kwerendy…

Oprócz tego nauczysz się bardzo dużo o makrach. Będziesz w stanie bez problemu wykorzystywać wbudowane makra w Accessie.

Jeżeli myślisz że ten kurs jest dla Ciebie, to kliknij tutaj: darmowe kursy Access dla zaawansowanych.

 

Kurs Access VBA Dla Początkujących

Kurs Access VBA Dla PoczatkujacychJest to szkolenie dla osób które chciałyby się nauczyć jak można tworzyć własne makra w Accessie za pomocą języka VBA.

Język VBA jest bardzo popularny. Można dzięki niemu tworzyć efektywne makra które mogą wykonywać dużo pracy za użytkownika.

Dzięki nim osoba która używa bazy danych w Accessie może zaoszczędzić sporo czasu.

Ten kurs jest dla osób początkujących. Tak więc jeśli znasz Accessa i pracujesz często w tym programie, ale nie miałeś wcześniej styczności z VBA, to jest to kurs dla Ciebie.

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak zautomatyzować swoją pracę dzięki VBA, to kliknij w ten link aby zobaczyć darmowe lekcje z kursu Access VBA dla początkujących.

 

Kurs Word Dla Początkujących

Kurs Word Dla PoczatkujacychTo szkolenie pomoże Tobie nauczyć się Worda od podstaw. W tym kursie dowiesz się między innymi jak wstawić automatyczny spis treści, nagłówki lub stopki.

Nauczysz się także jak używać stylów i motywów po to, aby za pomocą jednego kliknięcia móc edytować wygląd całego dokumentu. Dzięki temu zaoszczędzisz swój czas.

Zobaczysz także jak wstawić numery stron, tworzyć makra w Wordzie, oraz dużo innych sztuczek, które warto umieć.

Kliknij tutaj aby zobaczyć pierwszą darmową lekcję z Worda.

 

Kurs PowerPoint Dla Początkujących

Kurs PowerPoint Dla PoczatkujacychJest to samouczek dla osób które nie korzystały wcześniej z PowerPointa. W pierwszych lekcjach tego szkolenia dowiesz się jak stworzyć nową prezentację i slajdy.

Następnie nauczysz się tworzyć animacje, przejścia oraz inne graficzne efekty w programie PowerPoint, tak aby Twoja prezentacja wyglądała profesjonalnie i ładnie.

Oprócz tego zobaczysz jak działają różne opcje i narzędzia, które mogą przyspieszyć Twoją pracę w tym programie.

Kliknij w tu by obejrzeć darmowe szkolenie z PowerPointa.

 

Kurs Outlook Dla Początkujących

Kurs Outlook Dla PoczatkujacychJeżeli chcesz nauczyć się Outlooka, to ten kurs sprawi, że w jeden dzień opanujesz ten program.

W tym kursie dowiesz się jak uruchomić i skonfigurować Outlooka na swoim komputerze, tak aby Outlook łączył się z serwerem i wysyłał i odbierał pocztę.

Następnie dowiesz się wszystkiego co musisz wiedzieć aby swobodnie pracować w tym programie.

Innymi słowy, zobaczysz jak działa poczta i kalendarz, nauczysz się jak możesz tworzyć nowe kontakty oraz jak możesz zorganizować swoje zadania w Outlooku.

Kliknij na ten link aby włączyć samouczek z Outlooka.

 

Kurs Photoshop Dla Początkujących

Kurs Photoshop Dla PoczatkujacychJeżeli szukasz kursu który pomoże Ci nauczyć się Photoshopa od podstaw to znalazłeś właściwe szkolenie.

Kurs Photoshop Dla Początkujących jest przeznaczony dla osób które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Photoshopem.

W tych darmowych lekcjach nauczysz się między innymi jak przekształcać i zniekształcać obrazy, jak je rozjaśniać lub przyciemniać, jak zwiększać kontrast, jak zmienić szerokość i wysokość oraz dużo więcej.

Kliknij w ten link aby rozpocząć darmową naukę Photoshopa od podstaw.

 

Tak więc to była lista wszystkich kursów. Proszę kliknij na wybrane przez Ciebie szkolenie, aby obejrzeć pierwszą lekcję.