Kurs Word Dla Początkujących

Na pewno znasz lub słyszałeś o programie Microsoft Word. W każdym biurze używa się tego programu do pisania dokumentów.

Podstawy Worda są bardzo proste. Włączasz program, i zaczynasz pisać. Ale Word oferuje dużo więcej możliwości niż tylko pisanie.

Pod tym artykułem znajdziesz film który pomoże Ci nauczyć się kilka nowych sztuczek w Wordzie.

Przede wszystkim dowiesz się jak wstawić automatyczny spis treści.

Co mam na myśli mówiąc „automatyczny”?

Mówię tu a takim spisu treści, gdzie Word za Ciebie go tworzy, oraz za Ciebie go odświeża (gdyby w dokumencie pojawiły się jakieś zmiany).

Dzięki tej wiedzy szczęka opadnie Twoim kolegom w pracy kiedy zobaczą co potrafisz zrobić w Wordzie.

Oprócz tego nauczysz się jak działają style w programie Word. Zamiast ręcznie formatować tekst który napisałeś (np. pogrubiać, zmieniać rozmiar czcionki, zmieniać kolor), to możesz sprawić aby Word to wszystko za Ciebie robił!

W filmie na dole dowiesz się jak tego dokonać. Dzięki temu zaoszczędzisz dużo czasu w pracy.

Mało tego, zobaczysz także jak działa narzędzie „Pusta Strona”. Czy pamiętasz kiedy pisałeś jakiś dokument, i chciałeś aby dany akapit lub tytuł akapitu był zawsze na następnej stronie, a nie na tej na której właśnie piszesz?

Większość początkujących po prostu w takiej sytuacji naciska kilkakrotnie na klawisz „Enter” tak aby niechciany akapit znalazł się na następnej stronie.

Ale dzięki narzędziowi „Pusta Strona” możesz sprawić aby to Word za Ciebie pilnował czy dany akapit jest na następnej stronie. To kolejny sposób aby zautomatyzować sobie pracę.

Tych wszystkich sztuczek dowiesz się z tego szkoleniowego video poniżej:

 

Mam nadzieję że ten mały fragment kursu pomógł Tobie i że dowiedziałeś się czegoś nowego.

Jeśli spodobało Ci się to szkolenie, i chciałbyś nauczyć się więcej takich rzeczy o Wordzie… to kliknij tutaj: wszystkie lekcje o Wordzie.

Wszystkie nagrania szkoleniowe z kursu Word dla początkujących składają się z 15 filmów, które sprawią że staniesz się zaawansowanym użytkownikiem tego programu.

Jako zaawansowana osoba z Worda, ukończysz każde zadanie, jakie zleci Ci twój szef dwukrotnie szybciej niż pozostałym Twoim kolegom z pracy.

Tak więc kliknij w ten link aby dowiedzieć się więcej o całym szkoleniu: Cały kurs Word dla początkujących.

Pamiętaj też aby kliknąć lubię to poniżej jeśli Twoim zdaniem ten film był przydatny.