Czy pracujesz dużo w Accessie i chciałbyś zautomatyzować swoją pracę? Czy chciałbyś wiedzieć jak stworzyć własne makro w Accessie tak ten program wykonywał za Ciebie pracę? To w takim razie jesteś na właściwej stronie. Znajdziesz tutaj dwie darmowe lekcje z kursu Access VBA dla początkujących. VBA jest skrótem od „Visual Basic for Applications”. Jest to język programowania dzięki któremu można pisać własne makra w Accessie.

Część 1 – Podstawy Access VBA

Jest to pierwsza część kursu. W tej lekcji dowiesz się jak można otworzyć edytor VBA, jak wstawić nowy moduł, jak stworzyć nową procedurę oraz jak napisać swoje pierwsze makro. Następnie zobaczysz jak swoje makro można uruchomić. W tej lekcji omawiamy wszelkie podstawy które są potrzebne do tego aby móc nauczyć się używać języka VBA. Kliknij w ten oto link aby zobaczyć pierwszą lekcję kursu Access VBA dla początkujących.

Część 2 – Zmienne w Access VBA

Jest to druga część kursu Access VBA dla początkujących. W tej lekcji dowiesz się co to są zmienne i jak ich można używać. Zmienne to pewne miejsca do których możemy zapisać różne wartości. W zmiennych możemy przechowywać tekst lub liczby tak aby potem te wartości później wykorzystać w naszym makro. Aby zobaczyć drugą część tego szkolenia to kliknij w ten link.

Dalsze lekcje

Gdy już obejrzysz te dwie darmowe lekcje i będziesz gotów na następne części tego kursu to musisz wejść tutaj: Kurs Access VBA Dla Początkujących. Znajdziesz tam opis całego szkolenia oraz dowiesz się jak można zdobyć dostęp do całego kursu.

  • Brak produktów w koszyku.