Access Dla ZaawansowanychTutaj znajdziesz listę darmowych lekcji które są częścią kursu Access dla zaawansowanych. Poniżej znajdziesz link do każdej lekcji oraz mały opis który przedstawia czego się nauczysz w danym samouczku. Wszystkie lekcje są w formie wideo.

W każdej lekcji są pokazane czynności i ćwiczenia które pomogą Ci opanować zaawansowane narzędzia i opcje w Accessie. Zachęcam ciebie abyś wykonywał te czynności które są pokazywane w każdej lekcji ponieważ dzięki temu szybciej nauczysz się zagadnień omawianych w kursie.

Część 1 – Wstęp do kursu Access 2013 dla zaawansowanych

Ta lekcja jest wstępem do całego szkolenia. Zobaczysz tutaj jaką bazę danych będziemy tworzyć przez cały ten kurs oraz co dokładnie się nauczysz. Dowiesz się także jak kurs jest zorganizowany i co możesz od niego oczekiwać. Aby obejrzeć pierwszą lekcję to kliknij tutaj.

Część 2 – Jak wstawiać przyciski i makra

W tej lekcji stworzymy formularz który będzie zawierał trzy przyciski. Te przyciski przy naciśnięciu będą uruchamiać makra które sami stworzymy. Te makra umożliwią nam wykonywanie różnych czynności w naszej bazie danych, takich jak zapisywanie, zamykanie lub cofanie zmian. Access pozwala na tworzenie makr za pomocą zbioru kilkudziesięciu wbudowanych funkcji. Dzięki temu znajomość VBA nie jest potrzebna aby tworzyć makra w Microsoft Access. Kliknij tutaj aby obejrzeć drugą część tego kursu.

Część 3 – Tworzenie makr w Accessie

W tej lekcji stworzymy kolejne makra. Te nowe makra będą mogły otwierać inne formularze w formie edycji lub w trybie dodawania. Dowiesz się także jak można sprawić aby dany formularz został otwarty w oknie dialogowym. Kliknij w ten link aby zobaczyć trzecią część kursu Access.

Następne lekcje

Rzecz jasna te trzy lekcje to nie wszystkie części kursu Access dla zaawansowanych. Jest ich dużo więcej, a mianowicie wszystkich lekcji jest prawie 40. To spora dawka wiedzy która sprawi że staniesz się ekspertem z Accessa. Jeżeli jesteś zainteresowany dalszą nauką i chcesz doskonale opanować Accessa to kliknij w ten link aby przeczytać co zawiera pełne szkolenie Access 2013 Dla Zaawansowanych.

  • Brak produktów w koszyku.