Jest to samouczek dla osób które nie używały wcześniej PowerPointa. Dzięki filmowi który znajdziesz na tej stronie nauczysz się podstaw PowerPointa. Zobaczysz jak wstawiać nowe slajdy i zmieniać ich wygląd, rozmiar oraz tło.

Kurs PowerPoint dla początkujących

Na samym początku tego filmu szkoleniowego dowiesz się jak stworzyć pierwszy tytułowy slajd. Następnie nauczysz się jak wpisywać tekst do tego tytułowego slajdu. Potem zobaczysz jak możesz zmienić wygląd slajdów, rozmiar slajdu, tło slajdu i wiele innych rzeczy.

Oprócz tego zobaczysz jak wstawiać różne elementy do slajdów takie jak obraz, tabela (oraz jak formatować taką tabelę), listę składającą się z punktów i podpunktów. Omówimy także jak wstawić gradient jako tło slajdu i jak zmieniać czcionkę. Podsumowując: dowiesz się wszystkiego co musi wiedzieć osoba początkująca zanim stworzy swoją pierwszą prezentację w Microsoft PowerPoint.

Oczywiście PowerPoint oferuje dużo więcej możliwości niż to co jest pokazane w tej lekcji. Aby opanować PowerPointa na 100% to musisz konieczne zobaczyć pozostałe lekcje z kursu PowerPoint dla początkujących. Kliknij w ten link aby dowiedzieć się jak otrzymać dostęp do całego szkolenia: kurs PowerPoint dla początkujących.

  • Brak produktów w koszyku.