Oto kolejny samouczek Accessa dla zaawansowanych. W tej lekcji nauczymy się jeszcze więcej o formatowaniu formularzy, wstawiania przycisków i tworzeniu makr. Jeżeli nie obejrzałeś poprzedniej części tego szkolenia to zrób to teraz, przed rozpoczęciem oglądania tej lekcji.

Co zawiera ta lekcja z Accessa

Na początku tego filmu stworzymy pusty formularz i wstawimy do niego dwa przyciski. Oba te przyciski będą otwierać inny formularz (ten co stworzyliśmy w poprzedniej części tego kursu). Jeden z tych przycisków będzie otwierał ten inny formularz w trybie dodawania, a drugi przycisk będzie otwierał ten sam formularz, tylko że w trybie edycji.

Oczywiście, aby nasze przyciski mogły te rzeczy robić to musimy przypisać im odpowiednie makro. W tej lekcji dowiesz się jak takie makro stworzyć i jak je skonfigurować. Oprócz tego zrobimy kilka innych rzeczy, na przykład dowiemy się jak sprawić aby formularz był otwierany w oknie dialogowym. Nauczysz się także jak obsługiwać kilka przydatnych opcji w arkuszu właściwości.

To by było na tyle. Mam nadzieję że ten samouczek Accessa był dla ciebie przydatny. Jeżeli podobały Ci się wszystkie lekcje które dotychczas obejrzałeś, to na pewno spodoba ci się cała zawartość kursu Access 2013 Dla Zaawansowanych.

Jest to kurs przeznaczony dla osób które znają podstawy Accessa i chcą nauczyć się zaawansowanych technik Accessa. Podczas tego szkolenia dowiesz się wszystkiego co tylko można na temat formularzy, makr, przycisków, kwerend, relacji oraz raportów. Jeżeli chcesz zobaczyć dokładną listę rzeczy których nauczysz, to kliknij tutaj: Kurs Access 2013 Dla Zaawansowanych.

  • Brak produktów w koszyku.