Na pewno znasz lub słyszałeś o programie Microsoft Word. W każdym biurze używa się tego programu do pisania dokumentów. Podstawy Worda są bardzo proste. Włączasz program i zaczynasz pisać. Ale Word oferuje dużo więcej możliwości niż tylko pisanie. Pod tym akapitem znajdziesz film który pomoże Ci nauczyć się kilka nowych sztuczek w Wordzie.

Czego nauczysz się w tym filmie

Przede wszystkim dowiesz się jak wstawić spis treści który automatycznie się aktualizuje. Jest to taki spis treści gdzie Word za Ciebie go stworzy oraz za Ciebie go odświeży (gdyby w dokumencie pojawiły się jakieś zmiany). Dzięki tej sztuczce szczęka opadnie Twoim kolegom w pracy kiedy zobaczą co potrafisz zrobić w Wordzie.

Oprócz tego nauczysz się jak działają style w programie Word. Zamiast ręcznie formatować tekst który napisałeś (np. pogrubiać, zmieniać rozmiar czcionki, zmieniać kolor) to możesz sprawić aby Word to wszystko za Ciebie robił! Dzięki temu zaoszczędzisz dużo czasu w pracy.

Mało tego, zobaczysz także jak działa narzędzie „Pusta Strona”. Czy pamiętasz kiedy pisałeś jakiś dokument i chciałeś aby dany akapit lub tytuł akapitu był zawsze na następnej stronie a nie na tej na której właśnie piszesz? Większość początkujących po prostu w takiej sytuacji naciska kilkakrotnie na klawisz „Enter” tak aby niechciany akapit znalazł się na następnej stronie. Ale dzięki narzędziowi „Pusta Strona” możesz sprawić aby to Word za Ciebie pilnował czy dany akapit jest na następnej stronie. To kolejny sposób aby zautomatyzować sobie pracę.

Kurs Word dla początkujących

Jeśli spodobała Ci się ta lekcja i chciałbyś nauczyć się więcej takich rzeczy o Microsoft Word to kliknij tutaj: kurs Word dla początkujących. Ta lekcja którą tutaj obejrzałeś to tylko jedna z 15 filmów dzięki którym staniesz się zaawansowanym użytkownikiem Worda.

Po ukończeniu całego kursu będziesz w stanie wykonać każde zadanie dwukrotnie szybciej niż przed rozpoczęciem tego kursu. Tak więc kliknij w ten link aby dowiedzieć się więcej o tym szkoleniu: kurs Word dla początkujących.

  • Brak produktów w koszyku.