Jeżeli chcesz nauczyć się programowania w Javie to zobacz poniższą lekcję. Jest ona wstępem do naszego kursu Java dla początkujących. W tym filmie dowiesz się czego się nauczysz w tym szkoleniu oraz ile lekcji i ćwiczeń zawiera tutejszy kurs programowania w Javie.

Kurs programowania w Javie

To szkolenie jest skierowane dla osób które nigdy wcześniej nie programowały w Javie, miały bardzo małą styczność z programowaniem lub darmo temu programowały i sporo zapomniały. Tutejszy kurs nauczy Ciebie od podstaw jak tworzyć własne programy.

Istnieje wiele powodów dla których warto nauczyć się programować. Najważniejszym powodem jest bez wątpienia to że programiści dużo zarabiają. Mają oni wysokie pensje i mogą łatwo znaleźć zatrudnienie w każdym mieście. Jest tak z tego powodu iż bardzo dużo firm potrzebuje informatyków. To zapotrzebowanie na programistów ciągle rośnie i będzie rosło jeszcze przez długi czas. Wynika to z tego że świat staje się coraz bardziej zautomatyzowany i ludzie są coraz to bardziej zależni od technologii.

Wszystkie te systemy i aplikacje które ludzie używają muszą być zaprojektowane i zaprogramowane. Oprócz tego muszą one być stale rozwijane np. poprzez dodawanie nowych funkcji, usuwanie bugów i błędów itp. Wszystko to jest robione przez informatyków. Jeżeli chcesz stać się jednym z nich to tutejszy kurs programowania w Javie pomoże Ci ten cel osiągnąć.

Plan szkolenia

kurs programowania w JavieKurs Java dla początkujących (którego wstęp już pewnie obejrzałeś) składa się z 4 modułów. Szkolenie zostało tak podzielone aby wiedza w nim zawarta była łatwiejsza do zapamiętania. Najlepiej będzie jeśli obejrzysz lekcje z pierwszego modułu i potem zrobisz ćwiczenia należące do modułu pierwszego. Dopiero po zrobieniu wszystkich ćwiczeń przejdź do modułu drugiego. Rób tak z każdym następnym modułem. W ten sposób lepiej zapamiętasz materiał który jest pokazywany w każdym module.

Jeżeli chcesz przejść do następnej lekcji to kliknij w ten link: druga część kursu Java dla początkujących. Nauczysz się tam jak zainstalować odpowiedni program dzięki któremu można programować w Javie. Jeżeli chcesz od razu otrzymać dostęp do całego szkolenia to kliknij tutaj: kurs Java dla początkujących.

  • Brak produktów w koszyku.