O nas

Nauka i kursy onlineTutaj możesz dowiedzieć się kilku rzeczy o stronie Złote Kursy i o naszej działalności. Nasza strona oferuje szkolenia z różnych dziedzin związanych z informatyką oraz oprogramowaniem i działa już na rynku od ponad 5 lat. Na początku nasza działalność specjalizowała się w szkoleniach online tylko z Microsoft Office, ale wraz z biegiem lat i rozwojem strony ZłoteKursy.pl dodawaliśmy kursy także z innych dziedzin.

Dzięki szkoleniom na stronie ZłoteKursy.pl można nauczyć się na własną rękę obsługi programowania lub obsługi różnych programów. Możesz uczyć się u siebie w domu, w biurze lub jakimkolwiek innym miejscu gdzie masz dostęp do komputera.

Szkolenia nasze uczą obsługi m.in tych programów które wchodzą w skład pakietu Microsoft Office, czyli Excel, Access, Word, i wiele innych. Oprócz tego, oferujemy kursy pokazujące jak działa język VBA. Służy on do progrywania w programach Excel lub Access. Dzięki VBA można zautomatyzować swoją pracę, poprzez tworzenie makr. Oferujemy też szkolenia pokazujące jak programować w językach Java czy PHP. Znajdziesz u nas także kurs który uczy Photoshopa od podstaw.

Każdy kurs składa się z kilkudziesięciu lekcji wideo, gdzie jedna lekcja trwa od 5 do 15 minut. Oprócz tego, duża część kursów zawiera także ćwiczenia, które pozwalają na potrenowanie samemu całego materiału który jest omawiany w danym kursie. Każde szkolenie zostało tak przygotowane, aby nauczyć Ciebie w praktyczny sposób danego zagadnienia.