Pytania dotyczące kursów

Czy pomożecie mi jeśli kupię wasz kurs?

Skontaktuj się z nami a pomożemy Ci. Prosimy abyś wysłał nam e-maila i wytłumaczył w nim z czym chciałbyś otrzymać pomoc. Jeśli to możliwe to wyślij także jako załącznik do e-maila zrzuty ekranu lub przykładowe pliki które pokażą co trzeba rozwiązać. Możliwe że będzie trzeba dokonać dodatkowej opłaty, w zależności od tego jak skomplikowany będzie problem do rozwiązania.

Czy mogę zamówić płytę DVD z wybranym przeze mnie kursem?

Nasz sklep oferuje szkolenia tylko w wersji elektronicznej. Dlatego też niestety nie możemy zaoferować Państwu płyty DVD z wybranym kursem. Powodem tego jest to iż zdecydowana większość naszych klientów woli wersje elektroniczne które można ściągnąć zaraz po zapłaceniu za kurs. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj: kursy online.

Nie posiadam programów Excel/Access. Skąd mogę je zdobyć?

Niestety Excel, Access i inne programy z pakietu Microsoft Office są płatne. Dlatego też trzeba je kupić aby móc je zainstalować na swoim komputerze. Nasz sklep nie oferuje tych programów na sprzedaż. Aby to zrobić trzeba się zwrócić do firmy Microsoft.

Można za to pobrać darmową wersję próbną pakietu Microsoft Office. Podczas okresu próbnego można darmo korzystać z Excela, Accessa i innych programów. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Czy muszę zainstalować Excela/Accessa aby przejść kurs?

Nie jest to konieczne, ale zalecamy aby Państwo mieli pakiet Microsoft Office zainstalowany na swoim komputerze, ponieważ wtedy można robić ćwiczenia które są zawarte w kursach.

Mam inną wersję pakietu Office niż ta w kursie. Czy mimo to kurs jest dla mnie?

Jeżeli posiadasz Microsoft Office w wersji 2007, 2010, 2013 lub 2016 to bez przeszkód możesz korzystać z naszych kursów.

Ile czasu będę miał aby pobrać kurs?

Zaraz po tym jak nabędziesz kurs to zostaniesz przekierowany na stronę skąd będziesz mógł swoje szkolenie ściągnąć. Link to pobrania kursu będzie aktywny przez 7 dni.

Ściągnąłem kurs. Jak mogę go rozpakować?

Nasze kursy są zapakowane w formacie ZIP. Aby dowiedzieć się jak taki plik rozpakować to przeczytaj nasz poradnik: Jak rozpakować plik ZIP

Jakim programem mogę oglądać wasze lekcje?

Wszystkie nasze lekcje są zapisane w formacie .mp4. Te pliki można otworzyć za pomocą takich programów jak: Windows Media Player, Quick Time, VLC, Media Player Classic. Wszystkie można za darmo pobrać przez internet. Nasz sklep poleca VLC. Ten program można pobrać z tej strony: VLC

Pytania dotyczące płatności

Czy wystawiacie faktury VAT?

Tak, wystawiamy faktury VAT. Wystarczy że podczas składania zamówienia podasz nazwę, adres i NIP Twojej firmy. Jeżeli zapomniałeś to zrobić to możesz wysłać nam dane swojej działalności na adres e-mail. Wszystkie faktury wysyłamy pocztą e-mail.

Jakie metody płatności akceptujecie?

Akceptujemy:

  • PayU (możliwość zapłaty poprzez błyskawiczny przelew bankowy lub kartą kredytową)
  • PayPal (możliwość zapłaty kartą kredytową lub saldo PayPal)
  • Tradycyjny przelew bankowy

Czy mogę zapłacić kartą kredytową lub debetową?

Tak. Jako metodę płatności wybierz PayU lub PayPal i na następnej stronie zaznacz że chcesz zapłacić kartą kredytową lub debetową.

Z listy dostępnych banków nie ma mojego. Co zrobić?

Jako metodę płatności wybierz proszę “tradycyjny przelew bankowy” i podążaj za instrukcjami na stronie.

  • Brak produktów w koszyku.