Kursy online i nauka przy komputerzeWszystkie nasze kursy są w wersji elektronicznej. Oznacza to że natychmiast po nabyciu kursów otrzymasz na swój adres e-mail wiadomość, która będzie zawierać wygenerowany dla Ciebie link. Dzięki temu linkowi pobierzesz zakupione kursy na swój komputer.

Ze względów bezpieczeństwa link który Ci wyślemy będzie aktywny przez 6 dni. Po upływie tego czasu link wygaśnie.

Każdy kurs który kupisz jest dla Ciebie dostępny bezterminowo. Oznacza to że jeżeli kupisz kurs, pobierzesz go na swój komputer, i potem z jakiegoś powodu go stracisz (np. komputer uległ awarii, przypadkiem usunąłęś kurs z komputera, itp.) to wystarczy że się z nami skontaktujesz a wygenerujemy dla Ciebie nowy link dzięki któremu ściągniesz swoje szkolenie na nowo.

Każde szkolenie które ściągniesz możesz do woli oglądać offline na swoim komputerze. Nie jest wymagane żadne połączenie z internetem. Możesz także stworzyć dla swojego kursu jedną kopię zapasową (np. na dysku przenośnym, płycie CD/DVD lub drugim komputerze).

Inne dane techniczne dotyczące kursów

Pobrane szkolenia są standardowo zapakowane w formacie ZIP. Po ściągnięciu będziesz musiał je rozpakować, na przykład za pomocą programu 7zip. Kursy można oglądać za pomocą każdego programu służącego do oglądania wideo. Może to być Windows Media Player, VLC lub QuickTime.

Gdyby w trakcie ściągania wystąpiły jakiekolwiek problemy to skontaktuj się z nami a pomożemy Ci pobrać kupione szkolenia.

 

  • Brak produktów w koszyku.