Nasz sklep ma w ofercie kursy online. Jeżeli jesteś zainteresowany tymi kursami i chciałbyś obejrzeć kilka darmowych lekcji z każdego szkolenia to tutaj takie lekcje znajdziesz. Te filmy mogą Ci posłużyć jako darmowa próbka aby Ci łatwiej było się zdecydować czy dane szkolenie przypadło Ci do gustu.

Kurs Java Dla Początkujących

Kurs Java Dla PoczatkujacychJest to kurs przeznaczony dla osób co chcą nauczyć się Javy od podstaw. Jeżeli nigdy wcześniej nie programowałeś ale chcesz zostać programistą to ten kurs jest właśnie dla Ciebie. W pierwszych lekcjach dowiesz się jak zainstalować odpowiednie oprogramowanie na swoim komputerze aby móc pisać programy w Javie.

W kolejnych lekcjach będziesz się uczyć jak programować. Nauczysz się jak działają zmienne i pętle. Dowiesz się jak tworzyć własne metody i klasy. Zobaczysz jak działają proste struktury danych. Po ukończeniu tego kursu będziesz w stanie tworzyć proste programy. W tym szkoleniu znajdziesz także mnóstwo ćwiczeń dzięki którym potrenujesz materiał który jest omawiany w tym kursie. Kliknij tutaj aby zobaczyć darmowe lekcje z programowania w Javie.

Kurs Java Dla Średnio Zaawansowanych

Kurs Java Dla Srednio-ZaawansowanychJeśli znasz podstawy Javy i wiesz jak pisać proste programy składające się z paru klas oraz chcesz nauczyć jak jak tworzyć bardziej złożone aplikacje to ten kurs jest dla Ciebie.

W tym szkoleniu nauczysz się wielu zaawansowanych rzeczy, między innymi jak używać wątków w Javie, dzięki czemu Twoja aplikacja będzie mogła robić dwie lub więcej rzeczy na raz. Nauczysz się także jak używać rekurencji oraz jak działają bardziej skomplikowane struktury danych, dzięki czemu Twój program będzie bardziej efektywny i szybszy. Oprócz tego dowiesz się jak stworzyć interfejs graficzny użytkownika. W tym kursie nie zabranie ćwiczeń które pozwolą Ci potrenować programowanie w Javie. Aby zobaczyć lekcje z tego kursu które są dostępne za darmo to kliknij w ten link: darmowe lekcje z Javy dla średnio zaawansowanych.

Kurs Java Dla Zaawansowanych

Kurs Java Dla ZaawansowanychTen kurs jest dla osób które potrafią dobrze programować w Javie i chcą nauczyć się bardziej zaawansowanych aspektów tego języka. To szkolenie pokaże Ci jak możesz stworzyć duże, skomplikowane i zaawansowane aplikacje które posiadają piękny interfejs graficzny.

W tym kursie stworzymy dwa programy. Tym pierwszym będzie gra karciana Black Jack a tym drugim będzie aplikacja służąca do przechowywania i przetwarzania informacji o pacjentach danej przychodni. W tej aplikacji będzie można między innymi zapisywać dane osobiste pacjentów, wyniki badań oraz wyświetlać wykresy przedstawiające różne statystyki. W tym szkoleniu będziemy używać frameworka JavaFX. Aby zobaczyć kilka darmowych lekcji z tego kursu to wejdź na tą stronę: lekcje z Javy dla zaawansowanych.

Kurs PHP Dla Początkujących

Kurs Photoshop Dla PoczatkujacychTo szkolenie jest skierowane dla osób które rozpoczynają swoją podróż z programowaniem w PHP. Jeżeli nigdy wcześniej nie miałeś styczności z tym językiem to ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

W pierwszym lekcjach dowiesz się jak możesz zainstalować własny serwer Apache na swoim komputerze tak abyś mógł programować w PHP. Potem zaczniesz się uczyć jak używać podstawowe funkcje, zmienne, pętle i tablice. Dowiesz się jak używać metod POST i GET oraz zobaczysz jak napisać formularz służący do logowania i rejestrowania użytkowników. Pod koniec tego szkolenia będziesz w stanie pisać proste aplikacje internetowe.  Aby zobaczyć kilka darmowych lekcji z tego kursu to kliknij tutaj: lekcje z programowania w PHP dla początkujących.

Kurs Excel Dla Początkujących

Kurs Excel Dla Poczatkujacych

Jeżeli nigdy wcześniej nie używałeś wcześniej Excela lub zapomniałeś jak go używać to ten kurs jest dla Ciebie. Na początku tego szkolenia dowiesz się jak stworzyć tabelę oraz co zrobić aby w niektórych sytuacjach Excel za Ciebie automatycznie wypełnił tą tabelę wartościami.

Potem nauczysz się jak działa zwykłe formatowanie i formatowanie warunkowe. Następnie omówimy tworzenie wykresów, obsługiwanie godzin i dat oraz wstawianie różnych formuł logicznych i matematycznych. Nauczysz się także wielu przydatnych skrótów klawiszowych oraz zobaczysz różne narzędzia do sortowania i filtrowania danych. Wewnątrz tego kursu znajdziesz także dużo ćwiczeń które pomogą Ci nauczyć się Excela oraz sprawią że utrwalisz wiedzę którą nabędziesz w tych samouczkach. Kliknij w ten link aby obejrzeć darmowe lekcje z kursu Excel dla początkujących.

Kurs Excel Dla Zaawansowanych

Kurs Excel Dla ZaawansowanychJeżeli znasz dobrze Excela i chcesz podnieść swoje umiejętności to ten kurs jest idealny dla Ciebie. W tym szkoleniu nauczysz się wielu zaawansowanych aspektów tego programu. Między innymi dowiesz się jak działają tabele przestawne, wykresy przestawne i zaawansowane formuły finansowe, logiczne, wyszukujące dane, sprawdzające dane, matematyczne, formatujące daty i czas oraz wiele innych.

Nauczysz się także jak łączyć kilka formuł w jedną. Dowiesz się jak używać narzędzi Solver, Tabela danych, Wyszukaj Wynik, Menadżer scenariuszy i wiele więcej. W tym szkoleniu znajdziesz także dużo ćwiczeń dzięki którym szybciej nauczysz się materiału który jest pokazywany wewnątrz kursu. Kliknij ten link aby zobaczyć darmowe lekcje z Excela dla zaawansowanych.

Kurs Excel VBA Dla Początkujących

Kurs Excel VBA Dla PoczatkujacychJest to kurs idealny dla kogoś kto chce się nauczyć programować w języku VBA. Jeżeli chcesz zacząć tworzyć własne, zaawansowane makra w Excelu które będą robić dokładnie co to chcesz to jest to kurs dla Ciebie. Aby przejść to szkolenie nie jest wymagana żadna wcześniejsza znajomość VBA.

Na początku tego kursu nauczysz się podstaw tego języka. Następnie będziemy przechodzić do coraz to bardziej i bardziej zaawansowanych zagadnień. Pod koniec tego kursu będziesz mógł bez problemu tworzyć makra w edytorze VBA. Te makra które stworzysz za pomocą VBA pozwolą Tobie zaoszczędzić czas w pracy i zwiększą Twoją wydajność w Excelu. Mało tego znajomość programowania w VBA zwiększy Twoje kwalifikacje. Aby zobaczyć kilka lekcji z tego szkolenia to kliknij tutaj: darmowe lekcje z programowania w VBA w Excelu.

Kurs Excel VBA Dla Zaawansowanych

Kurs Excel VBA Dla ZaawansowanychJest to kurs dla osób które już znają podstawy Excel VBA i chcą poznać bardziej złożone aspekty tego języka. Jeżeli chcesz się nauczyć jak napisać zaawansowane makra w Excelu to ten kurs jest w sam raz dla Ciebie.

W tym szkoleniu dowiesz się jak można stworzyć zaawansowane formularze za pomocą VBA, jak importować różnego rodzaju dane do Excela, jak działają zaawansowane filtry (na przykład filtry plików) oraz dużo, dużo innych rzeczy. Aby móc przejść to szkolenie to musisz znać co najmniej podstawowe zagadnienia w VBA. Jeśli wiesz czym są pętle, zmienne, funkcja If – Then i funkcja Msgbox, to poradzisz sobie podczas tego szkolenia. Makra które nauczysz się tworzyć w tym kursie sprawią że będziesz mógł napisać makro w Excelu w każdej sytuacji. Aby zobaczyć parę darmowych lekcji z tego szkolenia to kliknij tutaj: lekcje z programowania w Excel VBA dla zaawansowanych.

Kurs Access Dla Początkujących

Kurs Access Dla PoczatkujacychJeżeli nie miałeś wcześniej styczności z Accessem ale chciałbyś się nauczyć jak obsługiwać ten program to ten kurs jest dla Ciebie. Microsoft Access służy do tworzenia baz danych. Dzięki Accessowi można przechowywać i przetwarzać bardzo duże ilości danych.

Oprócz tego Access posiada kilka innych funkcji. Można w nim tworzyć zapytania logiczne (zwane kwerendami) które wyszukują dane na podstawie naszych kryteriów. W Accessie można tworzyć raporty które przedstawiają status danych. Access ma także opcję tworzenia formularzy które mogą nam ułatwić wpisywanie, edytowanie i usuwanie danych z naszej bazy. Istnieje także możliwość importowania danych z zewnętrznych źródeł do Accessa. Tego wszystkie nauczysz się w tym kursie. Aby zobaczyć darmowe lekcje to kliknij tutaj: lekcje z Accessa dla początkujących.

Kurs Access Dla Zaawansowanych

Kurs Access Dla ZaawansowanychTo szkolenie jest dla osób które znają podstawy programu Access i chcą nauczyć się zaawansowanych technik tego programu. W tym kursie nauczysz się jak stworzyć profesjonalną bazę danych.

Na początku tego kursu będziemy tworzyć zaawansowane formularze. Są to formularze które składają się z kilku innych formularzy. Będą one posiadać przyciski do dodawania, zapisywania, usuwania, sortowania, generowania raportów i wielu innych operacji. Później nauczysz się jak tworzyć makra w Accessie. Będą to makra które stworzymy bez użycia języka VBA. Jest to możliwe dzięki temu iż Access już posiada wiele wbudowanych makr i można je zmodyfikować i w ten sposób stworzyć własne makro. Zobaczysz także jak stworzyć kwerendy które są połączone z innymi kwerendami. Aby obejrzeć darmowe lekcje to kliknij tutaj: lekcje z kursu Access dla zaawansowanych.

Kurs Access VBA Dla Początkujących

Kurs Access VBA Dla PoczatkujacychJest to szkolenie dla osób które chciałyby dowiedzieć się jak można tworzyć własne makra w Accessie za pomocą języka VBA. Jest to bardzo przydatne gdy chcemy mieć większą kontrolę nad tym co nasze makra robią. Osoby które potrafią programować w VBA mogą zaoszczędzić mnóstwo czasu ponieważ ich makra wykonują całą pracę za nich.

Aby móc przejść ten kurs to musisz znać podstawy samego programu Microsoft Access. Musisz wiedzieć czym są tabele, kwerendy, formularze i raporty. Natomiast nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia z języka VBA ponieważ w tym kursie nauczysz się programowania w VBA od podstaw. Kliknij w ten link aby zobaczyć darmowe lekcje z kursu Access VBA dla początkujących.

Kurs Word Dla Początkujących

Kurs Word Dla PoczatkujacychTo szkolenie pomoże Tobie nauczyć się programu Microsoft Word od podstaw. W tym kursie dowiesz się między innymi jak wstawić automatyczny spis treści, nagłówki lub stopki. Nauczysz się także jak używać stylów i motywów po to aby za pomocą jednego kliknięcia móc edytować wygląd całego dokumentu. Dzięki temu zaoszczędzisz swój czas.

W tym szkoleniu omówimy jak przygotować swój dokument w Wordzie do drukowania na etykietach lub kopertach. Zobaczysz także jak wstawić numery stron, tworzyć proste makra w Wordzie, wstawiać odnośniki do innych stron w dokumencie, wstawiać komentarze do tekstu oraz dużo innych sztuczek które warto znać. Kliknij tutaj aby zobaczyć darmową lekcję z kursu Word dla początkujących.

Kurs PowerPoint Dla Początkujących

Kurs PowerPoint Dla PoczatkujacychTen kurs jest dla osób które nie korzystały wcześniej z PowerPointa. W pierwszych lekcjach tego szkolenia dowiesz się jak tworzyć prezentacje i slajdy do prezentacji. Następnie nauczysz się tworzyć animacje, przejścia oraz inne graficzne efekty w programie PowerPoint tak aby Twoja prezentacja wyglądała profesjonalnie i ładnie.

Dowiesz się także jak wstawiać tabele i obrazy oraz jak używać słownik i tłumaczenia w PowerPoincie. Oprócz tego zobaczysz jak działają różne narzędzia i opcje które pomogą Ci przyspieszyć Twoją pracę w tym programie jak np. linia linijki, siatka, komentarze lub zmiana widoku. Kliknij w ten link aby by obejrzeć darmową lekcję z PowerPointa dla początkujących.

Kurs Outlook Dla Początkujących

Kurs Outlook Dla PoczatkujacychJeżeli chcesz nauczyć się Outlooka to ten kurs sprawi że w jeden dzień opanujesz ten program. Na początku tego szkolenia dowiesz się jak uruchomić i skonfigurować Outlooka na swoim komputerze tak aby Outlook łączył się z serwerem i wysyłał i odbierał pocztę.

Następnie dowiesz się wszystkiego co musisz wiedzieć aby swobodnie pracować w tym programie. Zobaczysz jak tworzyć nowe wiadomości i otwierać te które zostały wysłane do Ciebie. Potem zobaczysz jak w kalendarzu tworzyć nowe wydarzenia i wysyłać zaproszenia do innych na dane wydarzenie lub jak Ty możesz zaakceptować lub odrzucić zaproszenia innych. Nauczysz się jak tworzyć nowe kontakty do swojej listy kontaktów oraz jak możesz tworzyć zadania w Outlooku i potem ustawiać które zadania są ważniejsze od innych. Kliknij na ten link aby obejrzeć darmową lekcję z Outlooka.

Kurs Photoshop Dla Początkujących

Kurs Photoshop Dla PoczatkujacychJeżeli szukasz kursu który pomoże Ci nauczyć się Photoshopa od podstaw to znalazłeś właściwe szkolenie. Kurs Photoshop Dla Początkujących jest przeznaczony dla osób które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Photoshopem.

W tym kursie nauczysz się między innymi jak przekształcać i zniekształcać obrazy. Zobaczysz jak zdjęcia można rozjaśniać lub przyciemniać, jak zwiększać kontrast, jak zmienić szerokość i wysokość, jak je kadrować oraz dużo więcej. Zobaczysz jak działają takie narzędzia jak pędzel, gumka, rozmywanie, poziomy, maski czy warstwy. Omówimy także jak tworzyć własne kształty lub wycinać niechciane elementy z obrazów w Photoshopie. Kliknij w ten link aby zobaczyć darmowe lekcje z kursu Photoshop dla początkujących.

  • Brak produktów w koszyku.