Co myślą nasi klienci na temat naszych kursów?

W tym miejscu możesz zobaczyć, co inni klienci sądzą na temat naszych kursów. Każda opinia została wyrażona z własnej woli. Nikt nie był namawiany ani przekupowany aby przesłał nam swoją opinię.

Wszystkie osoby które wysłały nam swoje opinie były wcześniej zapytane czy możemy pokazać ich komentarze na tej stronie. Dopiero po uzyskaniu zgody od klienta na publikację wstawiliśmy opinie tutaj.

Większość ludzi wysyła krótkie opinie składające się z jednego lub dwóch zdań. Na tej stronie umieszczamy jednak tylko dłuższe komentarze na temat naszych kursów. Tak więc przeczytaj poniższe opinie, aby dowiedzieć się, co myślą inni użytkownicy naszych kursów:

„Wasze kursy z Excela są świetnie zrobione. Pokazują funkcje i narzędzia w Excelu o których wcześniej nie miałam pojęcia. Przykłady są ciekawe i praktyczne. Nikt inny tej wiedzy nie przekazuje tak jak w tym kursie.”

Ewelina Stonoga

„Muszę powiedzieć że wasz kurs Excel dla początkujących jest naprawdę SUPER. Wewnątrz kursu wszystko jest tłumaczone dokładnie i w odpowiednim tempie. Polecam ten kurs każdemu z moich znajomych.”

Sławomir Jędczak

„Skończyłam niedawno wasz kurs (excel dla zaawansowanych). Wcześniej kupiłam u was excel dla początkujących. Moim zdaniem oba kursy są fajne a najlepsze jest to osoba prowadząca lekcje tłumaczy w bardzo przyjazny i naturalny sposób.”

Aleksandra Binkowska

„Wasz kurs to konkretna dawka wiedzy, spełniła moje oczekiwania. Wcześniej zastanawiałem się nad kupnem książki Access Biblia która ma ponad 1000 stron ale w sumie postanowiłem kupić wasz kurs i nie żałuje tej decyzji.

Polecam ten kurs każdej osobie która chce się nauczyć Accessa, i od razu mówię że możecie umieścić tą opinię na swojej stronie tak aby każdy wiedział ze ten kurs jest wart każdej złotówki.”

Dominik Jagielski

„Chciałem napisać wam parę słów na temat waszych kursów z Javy. Są fantastyczne!  Wcześniej próbowałem nauczyć się programowania z książek. Potem szukałem różnych materiałów wideo aż w końcu trafiłem na waszą stronę. Zarówno lekcje jak i ćwiczenia są świetne.”

Adrian Koleba

„Oba wasze kursy z Excel VBA to czyste złoto (szczególnie ta wersja dla zaawansowanych). Wiedza w tych kursach jest przekazywana w profesjonalny sposób a ćwiczenia też są świetne. Dzięki tym szkoleniom poziom moich umiejętności z Excel VBA uległ co najmniej podwojeniu jeśli nie potrojeniu.”

Filip Bartosz

„Wasze kursy Java są idealne. Wcześniej próbowałem nauczyć się programowania za pomocą różnych materiałów. Czytałem książki, przeglądałem fora i strony w internecie, itp. Jednak dopiero po ukończeniu waszych kursów zrozumiałem jak programować. Wiedza zawarta w waszych szkoleniach jest skondensowana, praktyczna i przydatna. Ćwiczenia uważam jako duży plus. Teraz jestem w stanie samodzielnie tworzyć własne aplikacje co daje ogromną satysfakcję.”

Marcin Guzik

„Wasze szkolenie PHP dla początkujących okazało się strzałem w dziesiątkę. Zawsze marzyłam o tym aby samodzielnie tworzyć i pisać skrypty lub aplikacje internetowe za pomocą PHP. Teraz jest to możliwe dzięki lekcjom i ćwiczeniom z waszego szkolenia. Jestem zadowolona i gorąco polecam ten kurs.”

Marzena Rosół

  • Brak produktów w koszyku.