O Nas

Krótki opis naszej działalności

Złote Kursy to firma która istnieje od 2014 roku, specjalizująca się w sprzedaży kursów komputerowych. Firma oferuje szkolenia z takich programów jak Microsoft Excel, Access, Word i innych. Stale pracujemy nad poszerzaniem i ulepszaniem naszej oferty i dodawaniu nowych kursów do naszego katalogu.

Na początku naszej działalności oferowaliśmy kursy tylko z Excela, od poziomu początkującego do poziomu zaawansowanego. Nasi klienci bardzo cenili sobie te szkolenia i prosili o kursy z innych programów. Wraz z upływem czasu dodawaliśmy do naszej oferty inne szkolenia tak aby sprostać oczekiwaniom naszych użytkowników.

Kursy online to elastyczna i skuteczna forma nauki

Nauka za pomocą kursów online

Dzięki naszym kursom możesz na własną rękę nauczyć się obsługi różnych programów. Możesz uczyć się u siebie w domu, w biurze lub jakimkolwiek innym miejscu gdzie masz dostęp do komputera, tabletu lub telefonu. Nasze kursy pozwolą Ci zdobyć nowe umiejętności które przydadzą ci się w życiu zawodowym.

Wszystkie nasze szkolenia są w formie elektronicznej. Dzięki temu otrzymasz dostęp do nabytego kursu natychmiast po złożeniu zamówienia i zweryfikowania płatności. To pozwoli Ci szybko rozpocząć naukę. Większość stworzonych przez nas szkoleń składa się zarówno z lekcji wideo jak i ćwiczeń. Jedna lekcja wideo trwa zazwyczaj od 5 do 15 minut, w zależności od tematyki lekcji. Ćwiczenia natomiast sprawią że powtórzysz i utrwalisz materiał który jest omawiany w danym kursie.

Jako nasz klient masz także możliwość otrzymać od nas certyfikat potwierdzający że ukończyłeś dany kurs. Taki certyfikat możesz potem wpisać do swojego CV i będzie służył jako dowód że posiadasz odpowiednie umiejętności w danej tematyce. Jest to bardzo pomocne gdy szukasz nowej pracy i chcesz wyróżnić się pośród innych kandydatów.

Stale pracujemy nad tym aby poprawiać nasze kursy i je udoskonalać. Dlatego jeśli w trakcie lub po skończeniu kursu będziesz mieć jakieś uwagi, sugestie lub pytania to proszę skontaktuj się z nami. Chętnie słuchamy naszych klientów i ulepszamy nasze kursy na podstawie informacji które otrzymujemy od naszych użytkowników.

  • Brak produktów w koszyku.