Kursy onlineTutaj możesz dowiedzieć się kilku rzeczy o stronie Złote Kursy i o naszej działalności. Nasza strona oferuje szkolenia z różnych dziedzin związanych z informatyką oraz oprogramowaniem i działa już na rynku od ponad 5 lat. Na początku nasza działalność specjalizowała się w szkoleniach online tylko z Microsoft Office, ale wraz z biegiem lat i rozwojem strony ZłoteKursy.pl dodawaliśmy kursy także z innych dziedzin.

Dzięki szkoleniom na stronie ZłoteKursy.pl można nauczyć się na własną rękę obsługi programowania lub obsługi różnych programów. Możesz uczyć się u siebie w domu, w biurze lub jakimkolwiek innym miejscu gdzie masz dostęp do komputera.

Szkolenia nasze uczą obsługi między innymi tych programów które wchodzą w skład pakietu Microsoft Office, czyli Excel, Access, Word, i wiele innych. Oprócz tego, oferujemy kursy pokazujące jak działa język VBA. Służy on do programowania wewnątrz programów Excel lub Access. Dzięki VBA można zautomatyzować swoją pracę poprzez tworzenie makr. Oferujemy też szkolenia pokazujące jak programować w językach Java czy PHP. Znajdziesz u nas także kurs który uczy Photoshopa od podstaw.

Każdy kurs składa się z kilkudziesięciu lekcji wideo, gdzie jedna lekcja trwa od 5 do 15 minut. Oprócz tego, duża część kursów zawiera także ćwiczenia, które pozwalają na potrenowanie samemu całego materiału który jest omawiany w danym kursie. Każde szkolenie zostało tak przygotowane, aby nauczyć Ciebie w praktyczny sposób danego zagadnienia.

  • Brak produktów w koszyku.