Jakie nowości oferuje nam Excel 2013?

Jeżeli masz Excela 2007 lub Excela 2010, i chciałbyś się dowiedzieć co nowego znajdziesz w Excelu 2013, to ten krótki film pokaże Ci podsumowanie wszystkich nowości.

W sumie Excel 2013 daje nam pięć nowych rzeczy, oto one:

– Nowy wygląd menu

– „Wypełnianie Błyskawiczne” (jest to narzędzie które po angielsku nazywa się „Flash Fill”)

– „Szybka Analiza” ( po angielsku jest to „Quick Analysis”

– Przycisk o nazwie „Polecane Wykresy”

– Szybsze i wygodniejsze edytowanie wykresów

Ten film trwa mniej jak 7 minut, a pokaże Ci w pigułce jak te wszystkie nowości wyglądają i co dokładnie robią. Zobacz to video już teraz:

 

 

I to było wszystko jeżeli chodzi o nowości w Excelu 2013.

Jeśli chciałbyś obejrzeć więcej darmowych samouczków z Excela to zobacz ten dział: Excel od podstaw.

Mam nadzieję że film okazał się pomocny. Jeśli tak było to proszę napisz swój komentarz na dole tej strony i podziel się swoją opinią.

Kliknij też „lubię to”  poniżej tak aby w przyszłości być szybciej powiadomionym o następnych darmowych filmach.

Ilość komentarzy: 7

  1. Fajny, ciekawy filmik. Zgadzam się co do niewielu nowości w Excel 2013 w porównaniu do poprzednich wersji. Interfejs jak zwykle trochę inny ale i tak większość narzędzi wykorzystywanych w Excelu się powiela.
    • Ciekawie i przystępnie pokazane. Widziałam też 4 części Excel dla początkujących. Zdecydowanie lepszy od przedstawianych przez innych, wreszcie wiadomo o czym mowa. Mam nadzieję, że reszta kursu podobnie.
  2. Twoje podsumowanie excela 2013 jest w porzadku. Ale tych nowosci jest jak dla mnie jest tak malo niewiele sie ta wersja rozni od wersji 2010, no moze oprocz interfejsu.
  3. Dobrze opowiedziane, aktualnie mam excela 2003 i nie wiem czy zmienic na nowsza wersje, widze ze nowy excel oferuje kilka nowych rzeczy tak wiec moze sie oplaca zmienic... :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  • Brak produktów w koszyku.